Bu sitede yayınlanan kodlar, makaleler ve tüm bilgiler sadece bilgilendirme amacı ile yayınlanmaktadır. Lütfen bu sitede anlatılanları ASLA doğrudan gerçek sisteminize uygulamayınız. Öncelikle test ortamında deneyiniz. Site sahibi ve site yazarları, bu sitede yayınlanana herhangi bir şeyin/bilginin/scriptin sistemlere uygulanması sonucu ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz.

Bu sitede kullanılmış olan tüm Marka, Teknoloji ve Ürün adlarının tüm hakları ticari sahiplerine aittir.

Bu sitede yayınlanan herhangi bir makalenin/yazının bir kısmı, resimler ve/veya makalenin/yazının tamamı yazardan izin alınmaksızın başka bir yerde kesinlikle yayınlanamaz. Ancak kaynak gösterilirse kullanılabilir.

Bu sitede yayınlanan tüm yazılar/makaleler ve bilgiler yayınlandığı gibidir. Yazılardaki/makalelerdeki bu bilgiler zaman içerisinde yazılım ve/veya ürün üreticisinin yapacağı güncellemeler yüzünden güncelliğini kaybedebilir. Bu konudaki tüm sorumluluk ürün/yazılım üreticisine aittir.

Sitede yayınlanan makaleler , başka bir kaynak siteden alınmışsa , Bağlantılar & Kaynaklar kısmında ilgili kaynak belirtilecektir.

Bu siteye girmiş herkes bu uyarıyı okumuş ve burada yazan şartları kabul etmiş sayılır.